مقالات

معرفی مدل های کفش کانورس

کفش کانورس

اکثر شما کتانی یا کفش کانورس که با نام آل استار نیز معروف است را می شناسید. این کتونی های پرطرفدار توسط یک کمپانی آمریکایی تولید و عرضه می گردد. در بین تمام برندهای کتونی، کانورس همیشه بالاتر از همه است. زیرا این برند آمریکایی مشهور بیش از صد سال است که بهترین کفش های کتونی را که هیچ وقت دمده نمی شود را به مشتریان خود ارائه می نماید. این کتونی های کلاسیک هیچگاه جذابیتشان را از دست نمی دهند. از ابتدای ورود این کفش ها به بازار مصرف تا امروز، کمپانی سازند تغییرات زیادی در محصولات خود به وجود آورده. اما طرح کلاسیک و اصلی آن را در تمام مدل ها حفظ نموده است. در ادامه این مطلب بیشتر با این کفش های پرطرفدار آشنا می شوید.

خرید کانورس

تاریخچه ی کفش های کانورس پرطرفدار

مارکز کانورس (Converse Marquis) کارخانه کفش Rubber Converse را در سال ۱۹۰۸ تاسیس کرد. در ابتدا کانورس در اصل کفش هایی برای بازی فوتبال و نتبال که نوعی از بسکتال است را طراحی میکرد. کفش آل استار کانورس برای اولین بار در سال 1917 به بازار معرفی شد. اما از سال 1921 یک بسکتبالیست به نام چاک تیلور که در کارخانه کفش کانورس هم مشغول به کار بود شروع به تبلیغ برای کفش آل استار کرد. چاک تیلور کم کم در این مسیر بسیار شناخته شد. و در سال 1923 برچسب گرد لاستیکی آل استار را به قسمت مچ کفش اضافه کرد و نام خود را بر روی آن نوشت. از این رو پس از آن این کفش هانام کانورس آل استار چاک تیلور شناخته شد. این کفش ها اولین بار توسط تیم بسکتبال آمریکا در المپیک سال ۱۹۳۶ پوشیده شد. و بعد از آن جزو بهترین کتونی های بسکتبال شناخته می شدند.

بیشتر بدانید
فروشگاه کتونی اسپرت

پس از آن در زمانه ای که هر روز مدل های مختلفی از کفش های اسپرت و ورزشی وارد بازار می شدند، تا سال 1949 هیچ تغییری در کفش های کانورس نبود. و با این حال محبوبیت آن در بین طرفداران پا برجا بود.

فروش این کتونی های کانورس به اندازه ای بالا رفت که در سال ۱۹۷۰ حدود ۵۵۰ میلیون جفت از کتانی های کانورس به تولید رسیدند. و امروزه درصد بالایی از افراد سرتاسر جهان حداقل یک جفت از این کتونی ها را در کمد کفش های خود دارند.

خرید کانورس

انواع کتونی کانورس

همانطور که در مطالب فوق الذکر بیان نمودیم کف های کانورس در تمام تولیدات خود سبک کلاسیک اولیه را حفظ نموده است. از این رو می توان کفش های این برند را به سه نوع اولیه و همیشه پرطرفدار تقسیم بندی نمود. در ادامه هر یک از این مدل ها را به شما معرفی می نماییم.

انواع کانورس

  • کانورس های سفید بدون ساق

بدون شک می توان گفت که کانورس های سفید بدون ساق از پرطرفدار ترین مدل های این برند می باشد. فرقی نمی کند دختر هستید یا پسر! پیر یا جوان! کفش کانورس سفید برای استاسل های کژوال و دورهمی های دوستانه بسیار مناسب می باشد.

پسر ها می توانند این کتونی پرطرفدار را با پیراهن سفید و شلوار جین آبی ست نمایند. همچنین بسیاری از دختر ها امروزه این کفش را با پیراهن، دامن و شلوارک های کوتاه ست می نمایند. از آنجایی که پوشیدن کانورس های سفید در فصل هایی که بارش برف و باران زیاد است، کمی رسیک پذیر است. این کتونی ها برای یک استایل تابستانی گزینه یبسیار ایده آلی است.

بیشتر بدانید
فروشگاه کتونی اسپرت

کفش کانورس

  • کفش کانورس مشکی بدون ساق

با انتخاب کتونی های کلاسیک کانورس مشکی فرقی ندارد که د چه فصلی هستید، این کفش همیشه و همه جا مناسب تمام افراد با استایل های مختلف می باشد. کانورس های مشکیث از مدل های قدیمی این برند بوده و مانند نوع قبلی با هر رنگی در استایل های مختلف ست می شود. به خصوص زمان هایی که از تیپ های مونوکروم در استایل خود استفاده می نمایید، کفش های کانورس مشکی مکمل فوق العاده ای در این راستا می باشد.

کفش کانورس

  • کانورس های ساق دار

مدل کلاسیک و پرطرفدار بعدی کفش های کانورس، مدل های ساق دار می باشد. این مدل به اندازه ای قدیمی است، که کتونی کانورس را باید در این مدل جست و جو نمود. این مدل از کتونی ها در هر رنگی فوق العاده است. اما رنگ مشکی و سفید اولین رنگ هایی بود که برای این مدل کفش ها انتخاب شد. کانورس های ساق دار با بیشتر لباس‌های شما همخوانی دارد. و برای هر مکان و زمانی از مهمانی گرفته تا محل کار گزینه بسیار مناسبی است.

کفش کانورس

جمع بندی

با اینکه کفش های کانورس جزو قدیمی ترین مدل های کتونی های اسپرت می باشند، اما یکی از انتخاب های ممتاز نسل امروزی می باشد. این برند امروزه مدل های مختلفی ازکتونی های خود را به بازار ارائه نموده است. مجموعه کانورس تهران با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه فروش کفش های ونس و کانورس، بهترین نمونه های ای محصولات را به مشتریان خود ارائه می نماید. شما با مراجعه به صفحه اصلی وب سایت این مجموعه می توانید انواع کانورس مردانه و کانورس زنانه را خریداری و استفاده نمایید.

بیشتر بدانید
فروشگاه کتونی اسپرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *