مقالات

نکات مهم در تشخیص کتونی اورجینال

کتونی اورجینال

همه ی افراد هنگام خرید کفش ورزشی یا کتونی اسپرت به دنبال مدل اصل و اورجینال آن می باشند. زیرا امروزه نسخه های فیک و تقلبی بسیاری از محصولات با قیمت بسیار پایین تر در بازار وجود دارد. و متاسفانه گاهی برخی از فروشنده ها نسخه های تقلبی بسیار مشابه را با قیمت اصل به مشتریان می فروشند. در واقع فروشندگان محصولات تقلبی با استفاده از مواد رزان تر، کفشی مشابه با طرح نمونه اصلی تولید می نمایند. و با اینکار فروش خود را بالا می برند. حال شاید برای شما سوال باشد که اگر نمونه تقلبی بسیار مشابه با نونه اصلی است، چگونه می توان اصالت آن را تشخیص داد؟ از این رو تصمیم داریم تا در ادامه این مطلب، راه های تشخیص کتونی اورجینال را به شما آموزش دهیم. با استفاده از این نکات به راحتی می توانید یک کتونی اصل و با کیفیت خریداری نماییم.

کتونی اورجینال

راه های تشخیص کتونی اورجینال

  • توجه به قیمت ها

اولین اِلمانی که هنگام تشخیص کتونی اورجینال از فیک توجه شما را جلب می نماید، قیمت بسیار پایین و باور نکردنی آن محصول است. در بسیاری از مواقع اگر با هزینه ی بسیار پایینی از یک محصول مواجه شدید، قبل از خرید تفاوت قیمت ریالی و دلاری آن محصول را مورد بررسی قرار دهید. و در صورت مشاهده تفاوت بسیار بالا، از موارد دیگری که در ادامه بیان می شود، در جهت اصل بودن کالا کمک بگیرید.

  • نحوه دوخت و چسب های کناره کفش

معمولا بزرگترین اشتباه ها در تولید کفش، در قسمت های حسس رخ می دهد. دوخت و لایه های چسب دار در کفش های اورجینال کاملا تمیز و بدون کوچکترین بیرون زدگی دوخت و یا چسب هستند. از این رو با کمی بررسی دقیق تر این بخش ها می توان به راحتی نمونه های فیک و اورجینال را تشخیص داد. به خصوص لکه هایی چسبی که در اکثر مواقع در قسمت بیرونی کتونی شما، به ویژه قسمت های میانی زیره پیدا می شوند.

بیشتر بدانید
کفش اسپرت مشکی

کتونی اورجینال

  • بررسی جعبه کفش کتونی اورجینال

در هنگام بررسی کتونی اورجینال و تشخیص اصل بودن آن، جعبه های کفش می توانند در این زمینه بسیار شما را یاری نمایند.

جعبه های اصل باید به درستی برچسب گذاری شده باشند. از این رو نباید یک جعبه ساده یا بدون برچسب را دریافت کنید. از طرفی رنگ جعبه کفش انتخابی در بیشتر مواقع شبیه به جعبه سایر کفش هایی است که توسط برند سازنده آن کتونی تولید می شود.

  • ترکیب رنگ های اشتباه در کتونی فیک

اکثر فروشندگان کفش های کتونی فیک محصولات خود را به عنوان محصولی منحصر به فرد تبلیغ می نمایند. در این صورت تنها کافی است عکس کتونی های اورجینال در سایت اصلی را با کفش های موجود در فروشگاه مدنظر مقایسه نمایید. رنگ ها، تن و سایه های رنگ کتونی شما باید با نمونه موجود در وب سایت سازنده مطابقت داشته باشد.

  • توجه به وزن کتونی اورجینال

لازم است بدانید تمامی کتونی های اورجینال برندهای مطرح دارای وزن مشخصی هستند. پس مس توان گفت که یکی از بهترین روش ها برای تشخیص اصل بودن یک کتونی، توجه به وزن آن است.

خرید کفش

جمع بندی

اگر تا به امروز برای انتخاب یک کتونی اسپرت سردرگم بودید، با استفاده از نکات فوق الذکر می توانید به راحتی نمونه های اصل از تقلبی را تشخیص دهید. البته توجه نمایید که پیدا نمودن یک فروشگاه مورد اعتماد از تمام این مراحل آسان تر است.

فروشگاه کانورس تهران با چندین سال فعالیت تخصصی در زمینه فروش کفش های کانورس و ونس زنانه و مردانه، بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه می نماید. از این رو شما بدون تحقیق و گشت و گذار زیاد در بازار، به راحتی می توانید کتونی اورجینال مرد نظر خود را از وب سایت این فروشگاه خریداری نمایید.

بیشتر بدانید
همه چیز درباره کتونی اسپرت ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *