مقالات

کتونی اسپرت دخترانه

کتونی اسپرت دخترانه

از صبح که روز خود را بیرون از منزل شروع میکنید، تمام مسیر هایی که در جهت تلاش و رسیدن به موفقیت می روید، توسط کفش های شما طی می شود. در واقع می توان گفت که انواع کفش ها در لحظات مختلف زندگی شما همراهتان بوده اند. در بین مدل های مختلف کفش، کتونی های اسپرت بیش از باقی مدل های کفش مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا آن ها راحتی بیشتری برای استفاده طولانی مدت دارند. البته هنگام انتخاب کتونی ها تنها راحتی ملاک نیست، و موارد دیگر بسیاری هستند که در هنگام خرید باید به آن توجه نمود. به عنوان مثال برای راحتی بیشتر در انتخاب، کتونی ها به دو دسته دخترانه و پسرانه تقسیم می شوند. با این که ذاتا بسیاری از کتونی ها مناسب هر دو جنس است، اما گاهی برخی مدل ها هستند که برای استایل دخترانه مناسب تر می شوند. از این رو دسته بندی کتونی ها در هنگام خرید به انتخاب راحت تر شما کمک می کند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا ویژگی های کتونی اسپرت دخترانه را بررسی نماییم.

بیشتر بدانید
نکات مهم در تشخیص کتونی اورجینال

آشنایی با انواع کتونی اسپرت دخترانه

انواع کتونی ها عموما به نوعی طراحی و تولید می شوند که هم در استایل های دخترانه و هم پسرانه کاربرد دارند. اما گاهی برخی از آن ها از نظر طرح و رنگ، مدل، سایز و دیگر موارد این چنینی طوری طراحی می شوند که فقط مورد استفاده دختر ها است. برای مثال یک کتونی اسپرت دخترانه به گونه ای است که همه ی سایز های آن کوچک و مناسب پای دخترانه می باشد. و یا طراحی آن به گونه ای است که فقط دختر ها قادر به استفاده از آن در استایل خود هستند.

اگر به دنبال خرید کتونی دخترانه هستید، به ادامه مطلب توجه نمایید.

کتونی دخترانه

مهم ترین موارد برای انتخاب کتونی دخترانه

  • رنگ کتونی

رنگ ها به طور کلی دارای جنسیت نمی باشند. اما برخی از آن ها با توجه به سلیقه و ذات دخترانه و پسرانه نسبت به جنسیت های مختلف تفکیک می شوند. برای مثال اگر یکی از شما بپرسد رنگ سفید دخترانه است یا پسرانه؟ شما جوابی در مقابل آن ندارید. اما رنگ هایی مانند صورتی، نارنجی و دیگر رنگ های این چنینی بیشتر توسط دختر ها استفاده می شوند. پس یکی از نکات مهم در انتخاب کتونی اسپرت دخترانه توجه به رنگ آن است.

  • توجه به مدل کتونی

مدل هایی مانند نقش پروانه، قلب، گل و دیگر موارد این چنینی که روی برخی کتونی ها وجود دارد، بیشتر جزو طرح های دخترانه محسوب می شوند. اگر به دنبال کتونی اسپرتی می باشید که با یک استایل بسیار دخترانه ست شود، مدل هایی را انتخاب نمایید که طرح های خاص دخترانه روی آن طراحی شده باشد.

بیشتر بدانید
خرید بهترین کفش اسپرت پسرانه

یک کتونی اسپرت دخترانه می تواند در استایل شما بسیار تاثیر گذار باشد.

  • سایز کتونی دخترانه

کفش هایی که با نام کتونی اسپرت دخترانه شناخته می شوند، عموما دارای سایز های کوچک ( معمولابین 34 تا 39 ) می باشند. زیرا اکثر دختر خانم ها پاهای ظریف و کوچکی دارند. پس کفش های اختصاصی دخترانه طبق همین اصل طراحی و تولید می شوند.

  • بند دار یا بدون بند بودن کتونی ها

این مورد، جزو فاکتور هایی است که دخترانه یا پسرانه بودن کتونی چندان اهمیتی ندارد. انتخاب کتونی اسپرت دخترانه بند دار یا بدون بند، امری کاملا سلیقه ای است. شما با توجه به نوع استایل خود می توانید هر یک از مدل های آن را خریداری نمایید.

کتونی اسپرت دخترانه

خرید کتونی اسپرت دخترانه

انتخاب یک فروشگاه مورد اعتماد که دارای تنوع بسیار کتونی های اسپرت دخترانه با کیفیت بالا باشد، مهم ترین بخش در هنگام خرید این محصولات است. شما باید فروشگاهی را انتخاب نمایید که محصولات آن از بهترین و معتبر ترین برند های روز دنیا باشد.

فروشگاه تهران کانورس ارائه دهنده انواع کتونی از برند های ونس و کانورس می باشد. شما می توانید با مراجعه به صفه اصلی وب سایت این مجموعه مدل های مختلف انواع کتونی اسپرت را خریداری و استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *